Search API block (1.1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Node
sk: Uzol

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: The path '%path' has to start with a slash.
sk: Cesta '%path' musí začínať lomítkom.
