Search API block (1.1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Search
bg: Търси

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Node
bg: Материал

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.
