Search API block (1.1.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Node
el: Κόμβος

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: Customization
el: Προσαρμογή

en: Search page
el: Σελίδα αναζήτησης
