Search API block (1.1.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Attribute
eu: Atributua

en: Search
eu: Bilatu

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Node
eu: Nodoa

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Customization
eu: Pertsonalizazioa
