Search API block (1.1.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: Customization
km: ការ​ប្តូរ​តាម​បំណង
