Search API block (1.1.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Search
lv: Meklēt

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Node
lv: Mezgls

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Search is currently disabled
lv: Meklēšana pašlaik ir atspējota
