Search API block (1.1.3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Attribute
pt: Atributo

en: Search
pt: Buscar

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Depois

en: Enter the terms you wish to search for.
pt: Digite os termos que você deseja procurar.

en: Customization
pt: Customização

en: Search page
pt: Página de busca

en: Search is currently disabled
pt: A busca está atualmente desativada

en: The path '%path' has to start with a slash.
pt: O caminho '%path' deve iniciar com uma barra.
