Search API block (1.1.5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Search
be: Пошук

en: Entity
be: Сутнасць

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: Customization
be: Наладка па тэхнічным умовам
