Search API block (1.1.5) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Attribute
es: Atributo

en: Search
es: Buscar

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: Entity
es: Entidad

en: Enter the terms you wish to search for.
es: Escriba lo que quiere buscar.

en: Customization
es: Personalización

en: Search page
es: Página de búsqueda

en: Search is currently disabled
es: La búsqueda esta desactivada

en: The path '%path' has to start with a slash.
es: La ruta '%path' debe comenzar con una barra oblicua.
