Search API block (1.1.5) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Search
fi: Etsi

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: Customization
fi: Kustomointi

en: Search page
fi: Hakusivu

en: Search is currently disabled
fi: Haku on tällä hetkellä pois käytöstä
