Search API block (1.1.5) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Search
hu: Keresés

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Entity
hu: Entitás

en: Enter the terms you wish to search for.
hu: A keresendő kifejezések megadása.

en: Customization
hu: Testreszabás

en: Invisible
hu: láthatatlan

en: Search page
hu: Keresési oldal

en: Search is currently disabled
hu: A keresés jelenleg le van tiltva

en: The path '%path' has to start with a slash.
hu: '%path' útvonalnak perjellel kell kezdődnie.
