Search API block (1.1.5) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Attribute
ja: 属性

en: Search
ja: 検索

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Entity
ja: エンティティ

en: Enter the terms you wish to search for.
ja: 検索したいキーワードを入力してください。

en: Customization
ja: カスタマイズ

en: Search page
ja: 検索ページ

en: Search is currently disabled
ja: 検索は現在無効です

en: The path '%path' has to start with a slash.
ja: パス「 %path 」はスラッシュ始まりでなくてはなりません。
