Search API block (1.1.5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Search
jv: Goléki

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Enter the terms you wish to search for.
jv: Ketiknā tetembungan sing arep digoléki.

en: Customization
jv: Kostumisasi
