Search API block (1.1.5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Attribute
oc: Atribut

en: Search
oc: Recercar

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Entity
oc: Entitat

en: Enter the terms you wish to search for.
oc: Indicar los tèrmes de recercar

en: Customization
oc: Personalizacion
