Search API block (1.1.5) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Attribute
pt: Atributo

en: Search
pt: Pesquisar

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Após

en: Entity
pt: Entidade

en: Enter the terms you wish to search for.
pt: Introduza os termos pelos quais pretende pesquisar.
