Search API block (1.1.5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Search
sv: Sök

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Entity
sv: Objekt

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.

en: Customization
sv: Anpassning

en: Search page
sv: Söksida
