Search API block (1.1.5) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Search
uk: Пошук

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Entity
uk: Сутність

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Customization
uk: Персоналізація

en: Invisible
uk: Невидиме

en: Search page
uk: Сторінка пошуку

en: Search is currently disabled
uk: Пошук наразі вимкнено

en: The path '%path' has to start with a slash.
uk: Шлях '%path' має починатися з похилої риски.
