Search API block (1.1.6) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Attribute
fr: Attribut

en: Search
fr: Rechercher

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après

en: Entity
fr: Entité

en: Enter the terms you wish to search for.
fr: Saisir les termes à rechercher.

en: Customization
fr: Personnalisation

en: Search page
fr: Page de recherche

en: Search is currently disabled
fr: La recherche est actuellement désactivée

en: The path '%path' has to start with a slash.
fr: Le chemin '%path' doit commencer par un slash.
