Search API block (1.1.6) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Search
ps: لټون

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Search page
ps: پاڼه پلټون
