Search API block (1.1.7) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Search
hi: खोज

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: Entity
hi: इकाई

en: Enter the terms you wish to search for.
hi: आप जिसकी खोज करना चाहते हैं वह शब्द दर्ज करें .
