Search API block (1.1.5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Attribute
hr: Atribut

en: Search
hr: Pretraga

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: Customization
hr: Prilagodba
