Search API Coveo (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Search
ka: ძიება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Field name
ka: ველის სახელი
