Search API Coveo (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Search
mr: शोध

en: Field name
mr: फील्डचे नाव
