Search API Coveo (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Search
hi: खोज

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Field name
hi: फील्ड का नाम
