Search API Coveo (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Configure
sq: Konfigurimi
