Search API Coveo (1.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Search
eu: Bilatu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Field name
eu: Eremu izena
