Search API Coveo (1.0.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Search
bg: Търси

en: Configure
bg: Конфигурирай
