Search API Coveo (1.0.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
