Search API Coveo (1.0.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Example
bo: དཔེར་ན།
