Search API Coveo (1.0.0-alpha6) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Search
da: Søg

en: Configure
da: Konfigurér

en: Field name
da: Feltnavn

en: API Key
da: API-nøgle

en: Example
da: Eksempel

en: Pattern
da: Mønster

en: Replacement
da: Erstatning
