Search API Coveo (1.0.0-alpha6) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: The import failed with the following message: %message
el: Η εισαγωγή απέτυχε με το ακόλουθο μήνυμα: %message
