Search API Coveo (1.0.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Search
sv: Sök

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Field name
sv: Fältnamn

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Example
sv: Exempel

en: Pattern
sv: Mönster

en: - Please select -
sv: - Var god välj -

en: Organization ID
sv: Organisations ID

en: The import failed with the following message: %message
sv: Importen misslyckades med följande meddelande: %message
