Search API Coveo (1.0.0-alpha8) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Search
am: ፈልግ

en: Configure
am: ውቀር

en: Field name
am: የመስኩ ስም
