Search API Coveo (1.0.0-alpha8) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Search
cs: Hledat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Field name
cs: Název pole

en: Example
cs: Příklad
