Search API Coveo (1.0.0-alpha8) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Search
et: Otsing

en: Configure
et: Seadistus

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Pattern
et: Muster

en: Boost
et: Kiirendamine

en: The import failed with the following message: %message
et: Import ebaõnnestus järgneva teatega: %message
