Search API Coveo (1.0.0-alpha8) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Search
fa: جستجو

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Pattern
fa: الگو
