Search API Coveo (1.0.0-alpha8) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Search
it: Cerca

en: Configure
it: Configura

en: Field name
it: Nome del campo

en: Example
it: Esempio

en: Pattern
it: Modello
