Search API Coveo (1.0.0-alpha8) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Example
my: ဥပမာ
