Search API Coveo (1.0.0-alpha8) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Search
oc: Recercar

en: Configure
oc: Configurar

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Example
oc: Exemple

en: Pattern
oc: Motiu

en: Replacement
oc: Remplaçament
