Search API Coveo (1.0.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Field name
sk: Meno poľa

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Example
sk: Príklad

en: Pattern
sk: Vzor

en: Replacement
sk: Náhrada

en: Source ID
sk: Zdrojové ID
