Search API Coveo (1.0.0-alpha8) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Search
tr: Ara

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Field name
tr: Alan adı

en: Example
tr: Örnek

en: Pattern
tr: Örüntü

en: The import failed with the following message: %message
tr: İçe aktarma şu iletiyle başarısız oldu: %message
