Search API Coveo (1.0.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Field name
vi: Tên trường

en: Example
vi: Ví dụ

en: Pattern
vi: Mẫu
