Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Search
az: Axtarış

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Field name
az: Sahə adı

en: Pattern
az: Nümunə

en: The import failed with the following message: %message
az: Aşağıdakı mesajla idxal uğursuz oldu: %message
