Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Search
ca: Cerca

en: Configure
ca: Configura

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Example
ca: Exemple

en: Pattern
ca: Patró

en: Replacement
ca: Reemplaçament

en: The import failed with the following message: %message
ca: La importació ha fallat amb el següent missatge: %message
