Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Search
eo: Serĉu

en: Configure
eo: Agordu

en: Field name
eo: Nomo de kampo
