Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Search
es: Buscar

en: Configure
es: Configurar

en: Field name
es: Nombre del campo

en: API Key
es: Clave API

en: Example
es: Ejemplo

en: Pattern
es: Patrón

en: Replacement
es: Sustituto

en: The import failed with the following message: %message
es: La importación falló con el siguiente mensaje: %message
