Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Search
fi: Etsi

en: Configure
fi: Määrittele

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Example
fi: Esimerkki

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Replacement
fi: Korvaus
