Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Search
fil: Hanapin

en: Configure
fil: Ayusin
