Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Search
fr: Rechercher

en: Configure
fr: Configurer

en: Field name
fr: Nom du champ

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Example
fr: Exemple

en: Pattern
fr: Motif

en: Replacement
fr: Remplacement

en: The import failed with the following message: %message
fr: L'import a échoué avec le message suivant : %message
