Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Field name
hy: Դաշտի անունը
